Notice: Undefined index: lang in /usr/home/Hosting/src/procard-ltd.com/inc/header.php on line 8
Банкам

Компанія «ПРОКАРД» надає для кожного клієнта індивідуальне комплексне рішення по організації і підтримки авторизацій і клірингу транзакцій клієнтів банку-партнера.

Це рішення включає встановлення і обслуговування термінального, серверного і комунікаційного устаткування, побудову шифрованого каналу для обміну даними, надання віддаленого доступу до рахунків / карток клієнтів, забезпечення підключення до мобільного банкінгу та інших популярних послуг.

Компанія відстежує всі тенденції ринку і як наслідок постійно допрацьовує, розширює і оновлює лінійку послуг, що надаються з метою їх відповідності сучасним трендам індустрії банківських платіжних карток.

Емітентські і еквайерські операції, які підтримує ПЦ «ПРОКАРД» для своїх банків-партнерів:
 • Операції з картами і рахунками;
 • Операції з готівкою і безготівковими коштами;
 • Операції інформування клієнтів банків-партнерів;
 • Операції з управління еквайринговою мережею банку;
 • Операції з обміну інформацією з АБС банку.

Процесинговий центр забезпечує підтримку емісії та еквайрингу в платіжних системах Prostir, Visa, Mastercard та UnionPay на більшості типів пластика: картки з магнітною смугою, контактні та безконтактні чіпові картки, віртуальні картки для використання в інтернеті, гібридні картки. Компанія здійснює процесування авторизаційних і фінансових транзакцій клієнтів банку-партнера, а також надає йому і / або його банку-спонсору клірингову інформацію для ведення клірингових розрахунків.

У разі наявності технічної можливості з боку банку-партнера ПЦ «ПРОКАРД» може реалізувати автоматичну установку онлайн комісій персонально на кожен рахунок / картку клієнта банку-партнера з його карткової облікової системи, що дозволить:

 • Уникнути появи несанкціонованої заборгованості за картками клієнтів;
 • Скоротити витрати персоналу банку на оформлення документів для установки онлайн комісій відповідно до тарифів банку і виключити можливість помилок.

ПЦ «ПРОКАРД» здійснює онлайн моніторинг операцій клієнтів банку-партнера і операцій в термінальному обладнанні банку, що дозволяє істотно скоротити кількість шахрайських операцій і витрати банку пов'язані з такими операціями. Правила відхилення підозрілих транзакцій налаштовуються за бажанням банку з урахуванням продуктів рівня МПС і / або рівня карткової облікової системи банку.

Використання віртуального CRT-терміналу дозволяє автоматизувати процес видачі готівки без присутності карти, тобто дозволяє економити час персоналу банку і клієнта, що підвищує ефективність використання робочого часу і задоволеність клієнта.

Процесинговий центр підтримує використання банком проактивного програмного модуля FIMI, що забезпечує банку-партнеру:

 • Віддалений доступ до клієнтських рахунків, дозволяючи блокувати / розблокувати картки в режимі реального часу;
 • Роботу з повним обсягом даних за операціями, здійсненими по картці клієнта;
 • Управління лімітами по картках;
 • Здійснення онлайн моніторингу та онлайн управління банкоматної (термінальної) мережею банку.

Процесинговий центр надає банку-партнеру спеціальний інформаційний пакет з успішними операціями в термінальному обладнанні банку за попередню добу, що дозволяє банку проводити ранні розрахунки з торговцями - клієнтами банку-партнера (відшкодування коштів на наступний день після операції).

ПЦ «ПРОКАРД» надає можливість установки комерційного курсу банку-партнера при авторизації емітентських операцій його клієнтів, що дозволяє банку знизити суму курсових різниць за транзакціями клієнтів, а також знизити ризики, пов'язані з різкою зміною таких курсів.

Процесинговий центр підтримує функціонування сервісу GSM-банкінгу, який забезпечує інформування клієнтів за фактом настання наступних подій:

 • Авторизаційна транзакція, що ініційована по картці;
 • Зміна доступного залишку за рахунком (оновлення з облікової системи банку);
 • Підключення / відключення абонента до послуги GSM-banking;
 • Зміна овердрафту рахунку (оновлення з облікової системи банку);
 • Закінчення строку дії картки.

Компанія підключає на обслуговування до процесингу будь яке термінальне обладнання банку-партнера (банкомати, POS-термінали, термінали пунктів видачі готівки, кіоски та інше), які відповідають вимогам PCI DSS v.3.1. Підключення іншого термінального обладнання вимагає спеціальної домовленості сторін.