Notice: Undefined index: lang in /usr/home/Hosting/src/procard-ltd.com/inc/header.php on line 8
ПРО НАС
Рік заснування - 2015
Універсальне процессингове рішення
Власний центр обробки даних
  • Компанія «ПРОКАРД» створена У 2015 році з метою надання повного спектру послуг в області комп'ютерних інформаційних технологій, розробки, впровадження та підтримки програмного забезпечення, а також апаратного управління термінальним обладнанням в сфері процесування транзакцій з використанням банківських платіжних карток.

  • Основним завданням компанії є надання своїм банкам-партнерам комплексного обслуговування в індустрії електронних платежів з використанням банківських платіжних карт, яке гарантує надійність, відмовостійкість і безпеку операцій на всіх етапах відповідних бізнес-процесів.

  • ПЦ «ПРОКАРД» використовує програмне забезпечення від вендорів, які мають багаторічний успішний досвід в реалізації, обслуговуванні і підтримці проектів з надання послуг процесування транзакцій, підключення та взаємодії з міжнародними платіжними системами Mastercard і Visa по всьому світу.

  • Дата-центр і обчислювальні потужності ПЦ «ПРОКАРД» функціонують у власному центрі обробки даних, який оснащений сучасним серверним і комунікаційним обладнанням.

  • Унікальною особливістю архітектури процесингового центру є забезпечення онлайн доступу з будь-яких каналів обслуговування до єдиної бази даних продуктів, сервісів і персональних налаштувань клієнта як в емітентскій, так і в еквайерській частинах.